| PERVERTJELLYFISH a întrebat:

Care e trupa ta preferata de trash metal?

19 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Eu ascult thrash.

Anthrax
Megadeth
Nuclear Assault
Exodus
Skull Hammer
Overkill
Destruction

Şi multe altele pe care oricum nu are rost să le mai înşir dacă tu habar nu ai cum se scrie acest gen.

| PERVERTJELLYFISH explică (pentru Woodenpints91):

Daca ai fi ratat o litera din graba la o intrebare de-a ta cu siguranta ti-as fi raspuns la fel.
Vrei sa bem bere in halbe de lemn?
Fac eu cinste cu berea,dar aduci tu halbele.
Ai vrea, dar cu siguranta acum imi raspunzi ca nu-ti place berea.
Stai calm, crezi ca am facut o ironie si ca sunt vreun cocalar cretin care vrea sa faca haz de metalisti\rockeri? Ai dat de naiba HU HU HU

Bine ca nu sunt suficient de masochist incat sa ma excit din jignirea ta constipata.

Ai vrea sa-mi cer scuze, insa m-ai facut pisica, nu-mi plac pisicile.
O sa ma intrebi de ce m-ai facut pisica? Ce ma face sa cred ca m-ai facut pisica?
Pai. O poveste lunga ar putea exista insa daca sunt pisica, nu pot rosti soaptele de dragoste pe care le astepti.

Noapte buna, somn usor
Lick my dirty curișor

| Woodenpints91 a răspuns (pentru PERVERTJELLYFISH):

Aici nu poate fi vorba de mâncat o literă. Sau asta ar însemna că majoritatea celor care au descoperit thrash-ul mănâncă h-ul, şi nu altă literă. Concidenţă? Nu prea cred.
H-ul de la thrash şi L de la Metallica sunt cele mai des mâncate litere. Nu prea e plauzibilă chestia că tu ştiai cum se scrie de fapt dar ai mâncat o literă.
Nu vreau să beau bere cu tine. Deşi berea este băutura mea preferată.
Nu am crezut că eşti un cocalar care vrea să facă mişto. Am crezut din prima că eşti un rocker în devenire care nuare bunul simţ să ştie cum se scriu unele chestii. Situatie des întâlnită la cei care au descoperit recenbt rock-ul.

Restul răspunsului tau este prea lipsit de sens ca să-l comentez în vreun fel.

| Woodenpints91 a răspuns:

Altu care habar nu are să scrie thrash.

Deja mi-e silă de voi.

| 6DuckMeJesus a răspuns (pentru Woodenpints91):

Corectat domnu'... merci de atentionare.happy

| bloodyhell a răspuns:

Megadeth

| FadetoBlack a răspuns:

Pf. Îmi place multe...
Megadeth, Kreator, Testament, Slayer, Sepultura, Overkill, Lazarus A.D, Sodom, Pantera.

| Metaloco a răspuns:

Megadeth/slayer

| KristalPop a răspuns:

Sepultura, dar îmi place la fel de mult şi Slayer.

| dracu14 a răspuns:

Trash reprezinta manele
thrash metal-varianta corecta
trupa preferata:megadeth

| PERVERTJELLYFISH explică (pentru dracu14):

Daca nu stiam varianta corecta te intrebam pe tine

| MaskOfSanity a răspuns:

Sunt prea multe trupe bune de thrash ca să pot alege doar una. Ascult Megadeth, Anthrax, Testament, Sodom, Sepultura, Kreator, Violator, Pantera, Overkill, Slayer, Venom şi Metallica.
http://youtu.be/XtXYcib1y3M
http://youtu.be/gpNMyoO37vo
http://youtu.be/1WzWYrd5Egc
http://youtu.be/SOd6quxaphA

| Decrepit a răspuns:

*trash e trash, thrash e treasure

Nu ma pot decide intre Megadeth, Coroner si Testament.

| PERVERTJELLYFISH explică (pentru Decrepit):

Am inghitit o litera

| Aneke a răspuns:

Anthrax,Megadeth,Overkill,Destruction etc.

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Megadeth si Anthrax

| Blackened a răspuns:

Nu pot alege.Sunt prea multe.

| PERVERTJELLYFISH explică:

Ooo..merci,insa vroiam sa vad care e trupa ta preferata, nu duc lipsa de trupehee hee