| FeRnAnDo2 a întrebat:

Care este cea mai noua muzica a lui Puya si Conecte-R

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Stiu ca Puya si Connect-R au o noua melodie numita :"Americandream" (adica visul american), Puya canta in romana, iar Connect-R in engleza.

6 răspunsuri:
| iuliutzza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JlQI1XPb58o asta e o melodia noua de a lui Puya si Conecte-R :D

Răspuns utilizator avertizat
| dydysor01 a răspuns:

Cea mai noua melodie a lui Puya si Conecte-R este Http://www.youtube.com/watch?v=JlQI1XPb58o

| EstiSubPapuc a răspuns:

In melodia asta. puya e cam nehotarat laughing

adica... critica engleza si pe cei care canta in engleza da` el refrenu` il are in engleza oh go on
stiu ca nu canta el refrenu` da totusi :p

| radugeorge25 a răspuns:

Amercandrim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepurasii care dau din popou.