| mimisor_8362 a întrebat:

Care este cel mai placut stil de muzica?

Răspuns Câştigător
| laurentiu a răspuns:

Hmm.
eu cred ca nu depinde de gusturile fiecarui persone, fiindca poate sa nu iti placa ce altuia chiar ii place!

3 răspunsuri:
| Mariaa20 a răspuns:

Houseee.si dub step.

fundaaaaaaaa
?

| anaaa13 a răspuns:

Ala care iti place tie tongue :*

| Laru949 a răspuns:

Depinde de gusturi, cum zic ceilalti, dar si de stare. daca vrei sa asculti ceva care sa. ti transmita emotii, invataminte, muzica rap, hip-hop e ok, pentru ca nu asculti notele muzicale, ci cuvintele, care de cele mai multe ori sunt cuvinte mariwinking muzica pop e si melodie si versuri (dar versurile nu sunt de aceeasi calitate ca a muzicii rap). dk vrei doar atmosfera, ceva care te pune in miscare, house, techno, minimal si tot acaretu' happy