| Borgir a întrebat:

Care este din punctul vostru de vdere cea mai buna voce feminina(muzica rock)?

Răspuns Câştigător
| Anonymus_2383 a răspuns:

Tarja Turunen.Clar!

12 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Amy Lee/Joan Jett/Linda Perry
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Daca ar fi sa punem la calcul si sopranele, Tarja Turunen este de departe cea mai buna ( Simone Simons a inceput sa ia lectii de canto dupa ce a auzit-o pe Tarja cantand ) big grin
De altfel, Patti Smith ramane o legenda!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Borgir, tu asculti black metal de ai numele asta pe TPU, Dimmu Borgir e o trupa de black.Simone Simons, rasp. meu.

| Schonel a răspuns:

Evanescence
Avril Lavigne

| Infernia a răspuns:

Simone Simons si Tarja Turunen \M/

| Borgir explică:

Adrian Ai putea sa alegi intre cele 2?

| Borgir explică:

MetalNeverDie da de la dimmu este si nu ascult doar black

| Borgir explică:

Am sa va explic cum am procedat in alegerea raspunsului castigator.
Eu am cerut o singura voce deci care ati dat 2 asta este.M-am legat si de istoricul cronologic al raspunsurilor.Am incercat sa fiu cit mai obiectiv in alegerea pe raspunsului cistigator.Simone este o voce foarte buna dar cred ca tarja este ceva mai sus.

| noname_1435 a răspuns:

Avril lavigne dup parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amy Lee si Tarja Turunen.