| anonim_4396 a întrebat:

Care este ID cantaretei Miley Cyrus?

30 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

@Carlaaa Miley si-a sters twitterul in octombrie anul trecut.

| Ana_6509 a răspuns:

Sunt_mileycircus_şi_îl_ador_pe_justin_bieber (ceva îmi spune că asta e)

| Petronela a răspuns:

Nu are nimeni id-ul ei

| ELD a răspuns:

De ce ziceti ma voi ca nu il are nimeni? mie mi-a dat si web oh go on[laughing]

| adriangabor92 a răspuns:

Real_miley_cyrus92@hotmail.com

| Georgyana98 a răspuns:

O sa-ti dau doua id-uri a lui Miley Cyrus ca ea are mai multe si iti alegi care le vrei tuwinking: dilman_rai94 @ wetpain, prem444@lokect.com, mai sunt, dar nu mai stiuhappy, cred ca astea sunt... sper ca ti-am fost de ajutorwinkingwinkinghappywave
pup

| Iuly006 a răspuns:

Chiar crezi ca si-ar face public id?! ia-ti gandu`

| Insurgent a răspuns:

Imi pare rau draga., dar daca o sa-ti dea candva vreun id si va zice ca este a lui miley, nu este decat vreaun fan care nu are ce face, si in plus cred ca este ocupata ca sa poata vb cu nu stiu cati fani p messtongue

| ancutsa410 a răspuns:

laughingcrezi ca o sa dai vreodata de el?
lasa... pana la urma o sa ajungi sa vorbesti cu vreun obsedat care n-are ce face

| IIIx333III a răspuns:

Mylezz_c.yrus

Are id mai multor vedetethumbs up

| Carlaaa a răspuns:

De fapt, Simona, eu cred ca nu si-l schimba prea des. Eu cred ca oricum. nu il au foarte multe persoane, si... poate nici o persoana din Romania, il au prietenii ei.
Gandeste-te ca daca cineva din Romania ar avea id-u ei, la cat de calici suntem, nu am da NIMIC la altu` mai ales daca e ceva atat de rar!
O poti contacta pe twitter, din cate am inteles il frecventeaza.

| ?????????????? a răspuns:

Poti intra la un site sa il platesti si sa il afli sau il poti afla de la mine gratis
id-ul meu e princes_barby2001
ti-l dau eu dar nu aici ca de aici il iau toti
ok?
pup... fundita?

| Macho a răspuns:

Id-ul lui fernando de la caransebes. cine il are?

| Andrelutssa a răspuns:

Nu are id

poti sa crezi ce vrei

dar daca tu vrei sa fii pacalita de fani ca ei sunt...

| ramona0506 a răspuns:

Ana... cea de mai josoh go on
miley nu stie romana scumpahee hee

| Thatsnotmyname a răspuns:

Cine are ID-ul lui Pink, va roog?
ar fi o absurditate sa credem ca vom obtine ID-ul real al unei vedete. toata lumea isi pune cate un ID de genul miley_cyrus si zice ca intr-adevar ea e, cand de fapt e un fan innebunit. nu cred ca are rost sa cautati asa ceva si eu am avut de la *Cariba Heine* si pana la urma a recunoscut ca nu ea e si persoana aceea vorbea romana. credeti-ma, nu veti da de vreun ID real niciodata!

| Drauzy a răspuns:

laughing) daca vreodata o sa credeti ca veti obtine id-ul unei vedete va indoiti amarnic.

| barbiegirl16 a răspuns:

Milley_super_girl

| Georgix a răspuns:

laughinglaughing
Acum pot sa fac repede un id si sa zic ca este al cantareteirolling on the floor...crezi ca il are candva?laughing

| Bianca_2521 a răspuns:

Eu am fost la unele concerte ale ei si i-am cerut ID-UL, iar ID-UL ei REAL!, este destinyhope_mileycyrus@rocketmail.com,sunt sigura ca este cea reala pentru ca:
1. Mi-a dat web, era imbracata intr-o pijama galbena cu ursuleti pe ea, era fata ei, webul era clar si bea un milkshake si a aparut si tatal ei pe acolo;
2.Am vorbit la microfon si mi-a cantat(era vocea ei), iar cand mi-a cantat imi daduse si web;
3. Mi-a trimis autograf, iar cand mi-a trimis, imi daduse webcam.

Sper sa-ti fie de folos pentru ca e cea REALA!
Fundita? Pls:-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! sa stii ca nu se stie id lui miley cyrus pentru ca ea sil schimba des pentru ca ii intra foarte muli fani dacaa vrei til caut si o sa til dau pupic:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id este : milez_ily

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gu-ti face griji toti ceilalti si-au batut joc de tine, eu stiu ID si lui Miley Cyrus si al Hannei Montana: 1) Miley_Cyrus@yahoo.com 2) Hannah_Montana@yahoo.com. Cu plc! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Princes_barbie2001
sti eu asta cred dar inca nu l am bagat in lista sa vadcrying

-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am hi5 ei si chiar este cel real (daca nu ma crezi ma poti contacta pe id meu justinb_teo)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cgytfgh hfghgfhdt fhfgtjgh bjhjhjj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hopre_cyrus1992. laughing desi nu cred ca e al ei rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar nu intelegi, nu? Ea nu are id, nu exista in America laughing, si in plus, cand sa vb cu ea, noaptea. Degeaba incerci.

Răspuns utilizator avertizat
| gabytzu4ever a răspuns:

Nileycyrus92