| anonim_4396 a întrebat:

Care este id lui Anahi din trupa rbd?

10 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Uite asta, ca sa fie mai reprezentativ : anahi@yahoo.com ( NU!)

Vedetele nu isi publica ID-urile, dude. Ori te-ai fi asteptat sa fie pe net o lista cu ID-urile tuturor vedetelor? raised eyebrows

| DianaLostInDreams a răspuns:

laughing tu crezi ca ea isi da id-ul la fani? in fine nu mai zic nimic ca oricum o sa fie zilnic intrebari de genul asta.

| Serendipity17 a răspuns:

Nu cred ca il au prea multi :| doar prietenii... poti sa o urmaresti pe twitter daca vrei

http://twitter.com/Anahi

| Icsulets a răspuns:

laughing) crezi ca`i nebuna sa dea id, ca atunci cand intra sa i s suprapuna toate ferestrele de la toate id si sa nu stie cum s scape mai repede de ele?laughing)

| Rj a răspuns:

Anahi nu are mess. Exista si un video in care spune ca NU are ID. Si si daca ar avea nu l-am afla niciodata.
Are twitter :
http://twitter.com/Anahi

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Anahi nu are id de mes, are de msnhappy

| gabriella_1970 a răspuns:

Sunt sigura ca nu il vei gasi.Si nu te lasa amagita de sutele de fete care se dau drept ea.Si in plus, nici nu cred ca are.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anahi are mess.eu sunt ruda cu Costin Sforaru. cel care a sarutat-o in videoclipul besame sin miedo.id ei este anahi_hermosa83.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hi eu chiar am id-ul lui anahi de mess happy chiar ea e... si are si msn dar sa il cereti. anahi_hermosa83 eu chiar cred ca ea e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anahi_hermosa83 e id ei. nu stiu mie mi-a dat web si ea era. a facut tot ce i-am zis(sa imi faca cu mana etc etc)si ea a facut