| crys_9223 a întrebat:

Care este id real al lui Adrian Tutu zis si Little Shean pls dati-mi-l si mie

3 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

...sadImi pare rau dar.singura modalitate este facebook.
Intra acolo si trimite`i un mesaj, cand va avea timp poate iti va raspunde.Au mai fost fani*care l-au intrebat diverse lucruri si le-a raspuns, dar nu foarte mult.
si apropo, pe facebook ai grija fiindca sunt multe care pretind ca sunt ale luiwinking
Succes!

| Jessica a răspuns:

Buna. De fapt i se spune Lil' Shean. Iti dai seama ca nu isi da id-ul sa vorbeasca toti fanii cu el. El practic acum e o vedeta. Nu ai cu sa ai id-ul lui bun. Doar Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=100002201655762
Ma rog. Bafta!

| LittleZu a răspuns:

Chiar el a spus ca nu intra pe mess deoarece prea multe fane disperate l-ar asalta si i s-ar bloca PC-ul laughing insa poti comunica cu el pe Facebook, daca ai norocul sa iti raspunda.