| annemarie_9916 a întrebat:

Care este mailul lui Justin Bieber...Am o prietena foarte buna disperata dupa el care nu inceteaza sa taca si vb iintr dspr el. Vreau sa stiu daca in zona in care sta el se foloseste mess sau altfel de chat-uri?

35 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu il are nimeni

| Larette a răspuns:

De ce nu ii lasa un mesaj pe accountul lui de pe youtube? http://www.youtube.com/user/kidrauhl?blend=2&ob=4
Il are dinainte sa fie cunoscut si il verifica mereu, cel putin asa cred.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

@annemarie, Bună! Uite, Justin Bieber nu are timp de chat-uri si "mess-uri". El are de filmat videoclipuri...nu are timp de fani.
Și, de ce nu ești sinceră și dai vina pe prietena ta că ea vrea mail-ul?

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Verisoara mea de 13 ani tot spune ca a vorbit cu el pe msn si ia cantat cateva melodii. Nu stiu ce sa cred. straight face

| Anileda a răspuns:

Email nu stiu, cauta-l si tu pe Facebook, si Twitter.

| xjustfearless a răspuns:

El are MSN. happy nu se stie care, dar pe youtube poti gasi mult variante de email-uri. si telefonul lui, unii au vb cu el, au si aratat dovada prin clipuri. informeaza-te de pe youtube.

| SheCanFlyy a răspuns:

Justin_bieber_nici_nu_stie_ca_existati_keep. dreaming94
Sau jb_nu_are_mail_ma_pntru. fani94
super, am vorbit cu el si diseara mergem la o inghetatasmug

| Alice180297 a răspuns:

Exact. Nu cred ca ai cum sa dai de mail. ul lui. Oricum spune-i prietenei tale ca are cont pe my space, facebook, twitter si youtube. Si apropo daca e o fana asa inraita spune. i sa. l sune la nr pentru fani. Este scris pe contul lui de pe my space. :p Eu am sunat big grin

| BeYoU a răspuns:

Email-ul. e imposibil sa faci rost de el dar in schimb poti sa intrii pe twitter.com/justin bieber aici scrie mereu ce face daca ii lasi mesaje ar putea chiar sa raspunda la ele! in fine ar fi o sansa la 3 milioane(adica cati followers are pe twitter) dar merita sa incerci
daca te-a ajutat rasp meu ast fundita!
Succes. pup!

| nuamPleaca a răspuns:

Justinbiebersux_heisabiggay@yahoo.com

| nosferatu a răspuns:

Eu cred ca tu vrei mailul lui. nu prietena ta.

| dedesh a răspuns:

Sincer, eu nu cred ca vei da niciodata de mail-ul adevarat al lui justinhappysi chiar daca ar fi"adevarat" nu cred ca ar raspunde. oricum multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El are msn eu il am adresa de msn l-am intrebat pe un sait facut ca sai pui intrebari si mi-a raspuns ceretil si voi poftim saitu http://www.formspring.me/JBieberOnlyMe am vb doar o data cu el pe msn si doar 1 minut nu prea are timp sa vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti sa vb cu el pentru ca el are alt fel de messenger si nu poti vb cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff.numai tampenii spuneti:))
http://jb-official-hi5.hi5.com
e hi5-ul lui real, abia si l-a facut:) am sh id-ul lui dar tin sa va anunt ca nu e yahoo:))ci skype:[justin.bieber-6]e atat de frumos la tv, dar sa il vedeti la web:XVa inrositi, va zic din propia experienta:))Nu a avut timp sa-l faca public si cred ca nici nu va face asta, e satul de mesajele de pe twitter, facebook s. a. m:P Mai are un site in care puteti sa-i puneti intrebari: http://www.formspring.me/JustinB167 Asta e realul lui cont pentru si pune intrebari:P Nu va asteptati sa va raspunda la toate tampeniile:))sh sunt curioasa daca va da add:))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care zic ca au emailul lui Justin Bieber sunt niste mincinosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dedesh sa stii ca eu am idu lui Justin Bieber pentru ca am vorbit cu el si mi-a dat si camera daca lati vedea la web v-ati in rosii cu totul este foarte dragut la camera! i love you justin bieber! te amo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l pe justi bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am e adevarat nu mint aveti incredere in id ca ce va dau eu aici nu mint justin_love178 e adevarat mi-a dat web si mia cantat un cantec baby si mai am unul justin_bieber_99 sunt adevarate mi-a dat accept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demetria Devonne "Demi" Lovato (nascuta la 20 august 1992) este o cantareata si actrita americana. Este cel mai bine cunoscuta pentru rolul lui Mitchie Torres, o fata de 14 ani cu sperante de a deveni cantareata, din "Camp Rock" in care a jucat alaturi de Joe Jonas. Ea are o cariera solo de muzica si a lansat si albumul ei de debut "Nu uitati" care a iesit din 23 septembrie 2008. S-au vandut peste 89 000 de copii numai in prima saptamana.Demi Lovato s-a nascut in Dallas, Texas, parintii sai fiind Patrick si Diana Lovato. Are doua surori: una care este cu 5 ani mai mica si de asemenea cantareata si actrita si cealalta care este cu 10 ani mai tanara. A inceput sa cante si sa danseze de la o varsta frageda, 6 ani, cand si-a inceput cariera muzicala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se foloseste hot mail la vedete.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii bunii! hellooo.happy are hotmail. happytoate vedetele au.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti asa cred si eu. nu vei gasiadresa de mail a lui justin bieber.eu am cautat si am gasit o gramada dar niciuna nu era adevarata.love struck:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mail nu o sa gasesti nici daca cauti pe luna...are hi5
cauta-l

o imi dai si mie adresa de id lu prietena ta ca-cu justin n-are sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii prieteneii tale sa ma bage in lista si atunci o sa mai vorbim''ionella_anastasia''.

| guardian_angel:X:X a răspuns:

Uite eu stiu pe cine care are idi'ul lui dar e privat si eu ii cer de fiecare zi sa mi-l dea dar nu mil da ca cica se supy pe ea crying il vreau si eu crying

| annemarie_9916 explică:

Eu nu am nevoie de mess_ul dau orice alceva al unui minor...Sunt convinsa ca mai mult din jumate din cei care mi-ati rasppuns credeti ca ii sunt fama dar eu nu ascult genul lui de muzicaa si mie mi se pare a fi un pustin cu o voce nematura care satisface doar copii de 10 15 ani.Eu vreau sa stiu pentru ea nu pentru mine