| annemarie_9916 a întrebat:

Care este mailul lui Justin Bieber...Am o prietena foarte buna disperata dupa el care nu inceteaza sa taca si vb iintr dspr el. Vreau sa stiu daca in zona in care sta el se foloseste mess sau altfel de chat-uri?

35 răspunsuri:
| fano1jbieber a răspuns:

Mda...eu il am!
Astept sa ma accepte`...

| Luizzz a răspuns:

Justin Bieber foloseste "Facebook" pagina nu cont "twitter" " you tube" si foloseste si MSN, dar cred ca e privat si eu incerc sa-l gasesc dar cred ca i`m gasit yahoo lui miley! mi-a dat web si mi-a aratat camera ei... daca il vrei da`mi un mesaj(funda plzz)

| SunShine7 a răspuns:

Kidrauhl.life@hotmail.com

| mirelalulu a răspuns:

Nu are timp de asa ceva vb cu el pe facebook eu vb cu el da ft rar.

| andreea72 a răspuns:

Justin_biber999,,,,,, justin_bibi12