| annemarie_9916 a întrebat:

Care este mailul lui Justin Bieber...Am o prietena foarte buna disperata dupa el care nu inceteaza sa taca si vb iintr dspr el. Vreau sa stiu daca in zona in care sta el se foloseste mess sau altfel de chat-uri?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mail nu o sa gasesti nici daca cauti pe luna...are hi5
cauta-l

o imi dai si mie adresa de id lu prietena ta ca-cu justin n-are sanse

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Verisoara mea de 13 ani tot spune ca a vorbit cu el pe msn si ia cantat cateva melodii. Nu stiu ce sa cred. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii prieteneii tale sa ma bage in lista si atunci o sa mai vorbim''ionella_anastasia''.

| Luizzz a răspuns:

Justin Bieber foloseste "Facebook" pagina nu cont "twitter" " you tube" si foloseste si MSN, dar cred ca e privat si eu incerc sa-l gasesc dar cred ca i`m gasit yahoo lui miley! mi-a dat web si mi-a aratat camera ei... daca il vrei da`mi un mesaj(funda plzz)