| bigfanhannahmontana a întrebat:

Care este melodia voastra preferata cantata de Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| Bettt:) a răspuns:

When I look at you, the last song, The climb, Party In The USA. happy

20 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Nu imi place deloc tipa

este prea fitoasa la varsta ei...

Hannah Montana laughing rolling on the floor

pfff...

| T!mea a răspuns:

Nu imi prea plac melodiile ei dar cea mai ca lumea e "Party in the USA"

| dyannee a răspuns:

Kicking and screaming/m\

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Mie imi plac toate melodiile scrise de Miley Cyrus(In special 7 things I hate about you)

| ruxybelle a răspuns:

I miss you, True Friends, The climb, 7 things, Simple Song... etc love struck sincer mie imi place cum canta miley are o voce destul de buna la 16 ani cat are ea.

| Zmeura a răspuns:

"Party in the USA" mi se pare o melodie draguta. fundita?

| Green a răspuns:

love struck 7 things love struck
when i look at you love struck
geniale love struck!

| LittleandLiars a răspuns:

Nu-mi place Miley Cyrus sau Hannah Montana nu le suport oh go on

| YLLL a răspuns:

NICIUNA!
când văd la librării şi peste tot lucruri cu ea, imi vine sa o iau de părrolling on the floor

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Tot auzeam de miley cyrus peste tot pe unde mergeam insa mie nu imi pasa absolut deloc cine este aceasta miley.chiar ieri am descoperit o melodie de-a ei "party in the USA"(o auzisem de foarte multe ori dar nu stiam cine o canta) si mi-am dat seama ca are o voce superba:X

| julia_6595 a răspuns:

See you again

| darydemi a răspuns:

Mie imi plac toate

| darydemi a răspuns:

O gramada
mie imi plac bv ei
canta frumos dar mai mult i miss you
7 things
party in the usa
the climb
see you again le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia in care misca buzele dar nu se aude nimic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place nici miley cyrus, nici hannah montana! pot spune ca le URASC!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 things

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I miss you, 7 things, start all over, fly on the wall, the climb, simple song, love song si toate dar in special astea