| RazvYonutz a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la B. U. G. Mafia? Funda care o nimereste pe a mea happy

14 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

La fel de prost ca tine; In anii ce-au trecut; Viata noastra; Cu talpile arse, dar cea care imi place cel mai mult este prima.

| Madda a răspuns:

B.u.g Mafia - la fel de prost ca tine.

| romyna1998 a răspuns:

La fel de prost ca tine si Strazile

| iJustWannaDance a răspuns:

Unde's pistoalele
Exces pervers
Hoteluri

| Allexutsu a răspuns:

Melodia mea preferata 40km/h si limbaj de cartier a ta una din eletongue pariez devil

| XXXMony a răspuns:

Deci cred ca e hoteluri sau limbaj de cartier sau bag pl in lume si v-o fac cadou sau esces pervers sau ucigasi in serie sau in anii ce-au trecut sau mahoarca sau romaneste sau Romania sau la fel de prost ca tine sau 40 km/h sau ucigasi sau strazile sau tine-o tot asa sau a fost odata-n cartiere sau un 2 si 3 de 0 sau anturaju sau cat poti tu de tare daca e una dintre ele pls fundita.sarbatori fericite

| XXXMony a răspuns:

Atunci ingeri pierduti sau supranatural sau cu talpile arse sau cat a trait.te rooog spune ca e una dintre astea

| XXXMony a răspuns:

Fara cuvinte?sad

| Deea4ever a răspuns:

Marijuaa? crying

| Andreea201012 a răspuns:

Cine e cu noi cu talpile arse 40 km etc imi plac aproape toatewinkingfundalove struck

| Rapan a răspuns:

Strazile,dupa blocurile gri si fara cuvinte

| RazvYonutz explică:

Pana acum nimeni nu a ghicito laughing...

| RazvYonutz explică:

Pana acuma...nimeni nu a ghicito. Vreti sa veo spun?

| RazvYonutz explică:

Vo spun ma? Ca...n-o ghiciti