| RunaRapp a întrebat:

Care este melodia voastra preferata de la Lil' Wayne? Funda celui mai frumos raspuns :*

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Imi plac multe melodii de Lil Wayne: insa mult My Homies Still, Mirror, Drop The World, Single
Imi mai place partea in care canta cu Chris Brown si Busta Rhymes in Look at me now!

Pot sa spun ca omul este genial, imi place vocea lui enorm! Nu pot alege o melodie, o singura melodie care sa imi placa. Sunt mai multe happy

2 răspunsuri:
| Blackformyblacksoul a răspuns:

Lil wayne how to love

| EliiMonyy16 a răspuns:

Lil' Wayne-Lollipap
happy