| adryvalenyy a întrebat:

Care este melodia voastra preferata? :x a mea http://www.youtube.com/watch?v=islIHEI__B4

6 răspunsuri:
| emilie_8883 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hMzqJYFG8m4&translated=1 the gazzete - guren :X ma linisteste si cand sunt supi :3
te pup:*

| Elenna_4537 a răspuns:

Rihanna si Eminem - Love the way you lie. love struck

| All3 a răspuns:

Aia din melodie care iti place tie sunt gay ca e unu' care poarta fusta si are coditze... sad

| denysssa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wmXQFwlD7vk...imi place si AN cafe da nu chiar asa de mult ca adam lambert ...nu d alta da nu inteleg ce spun:))