| picturafrumoasa a întrebat:

Care este muzica la moda

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Acum este la moda wat about us andra. da si gustavo lima balada. sunt super.

18 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu există " muzică la modă ".Tu alegi ce asculti, dar cel mai mult se asculta pop...nu?!

| MrAngelus a răspuns:

In Romania e muzica braziliana si reggae, adica uita-te la Vara nu dorm si Balada Boa, domina topurile

| MaliciousDeath a răspuns:

Cea mai penală chestie pe care am reuşit s-o citesc în ultimul deceniu.Mori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există " muzică la modă ". E prost spus. Există muzica bună, ce necesită ceva talent, sau muzică comercială produsă de sintetizatoare, ce necesită silicoane.

În România se ascultă în general cea comercială. Acum, depinde de tine ce alegi să asculţi...

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ipocrito! Vrei sa stii care e muzica la moda ca sa intri si tu in rand cu lumea. Asculta muzica pe care o placi, nu cea care ti se impune!

| lunathemoon a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Ea vrea sa fie la moda! ea vrea sa stie muzici noi caci s-a saturat de restul! e prietena mea! de ce ii zici ipocrita?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lunathemoon):

Esti una si aceeasi persoana.

| lunathemoon a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Eu? nu sunt iti jur!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lunathemoon):

Cum spui tu. Am explicat de ce este o ipocrita.
"Vrei sa stii care e muzica la moda ca sa intri si tu in rand cu lumea." Cand intrebid e muzica la moda, intrebi automat de ceva ce asculta toata lumea si ea va spune ca-i place chiar daca este sau nu asa.

| lunathemoon a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

E prietena mea cea mai buna! eu i-am zis de TPU! de ce dai vina pe mine?

| lunathemoon a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Da! te inteleg! ai super dreptate! dar nu trebuia sa ii spui ipocrita!

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lunathemoon):

Dar care este insusirea ei?

| lunathemoon a răspuns (pentru BogdanelululTheGodfather):

Pai... asta nu stiu.hai sa vb. prin mesaje sa nu vada tot TPU

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru lunathemoon):

Uita-te la "Mesaje".

| picturafrumoasa explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

Ok dar nu trebuia sa ma faci ipocrita

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru picturafrumoasa):

Nu eu te-am facut ipocrita, eu doar ti-am zis ca esti.

| EuRoberta a răspuns:

Muzica pop si R&B

| Ancutza05 a răspuns:

Nu exista muzica la "moda".Ce melodii iti plac alea le asculti. Exista multe genuri...depinde ce iti place.Trebuie sa simti muzica si sa te regasesti in ea.