| SelzKiss18 a întrebat:

Care este pagina personala a lui, Selena Marie Gomez numele meu este, Gomez Adina Selena! Am fost peste tot am vazut-o pe, Selena pe toate vedetele da la, Disney! Dar ma intereseaza pagina personala a lui, Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Obsesia asta a voastra cred ca deja devine patologica straight face

4 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Paginã personalã nu cred cã are, dar o poti gãsi la :
www.twitter.com/selenagomez
www.myspace.com/selenagomez
www.facebook.com/selenagomez
www.youtube.com/selenagomez
http://selenagomez.com/
SelenaGomez@studiofanmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate sa te cheme gomez adina selena si oricum trebuie buie sa fii faimoasa casa ajungi so vezi pe selena si restul vedetelor disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Servus selena eu sunt franzi si am 11 ani se sunt un mare fan.Am o inrebare iti place de justin bieber ca te-am vazut pe net cu justin sarutindute si iubindute. Vreau sa te intreb daca esti casatorita cu le.papa si astept raspunsul.

| jenny3322 a răspuns:

Sarch to google : personal page of selena gomez