| SouthOfHeaven a întrebat:

Care este trupa voastra de suflet, pe care ati asculta-o la orice ora?

Răspuns Câştigător
| 985436982 a răspuns:

Escape The Fate.

20 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

My Chemical Romance
Avenged Sevenfold
Stiu ca vrei doar una, dar e imposibil.

| AG a răspuns:

Buna
My chemical romance. Ii ascult de 6 ani, si sunt intr-adevar formatia mea de suflet:X:X. Nu ma satur nici acum de primele melodii pe care le-am ascultat de la ei.

| CookieDiamond a răspuns:

Bullet for my Valentine

| Miky a răspuns:

Tokio hotel love struck

| Dumnezău a răspuns:

Queen,Metallica,Sonata Arctica, Rammstein.Pace!

| AnaisC a răspuns:

Tot ce tine de rock'ul classic:-?
Dar Bon Jovi ramane trupa de suflet.
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| TheDarkEmpire a răspuns:

Led Zeppelin \m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Good Charlotte bineinteles.Asa va fi pentru totdeauna.

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Bug mafia desigur.

| LissaHateaway98 a răspuns:

Iron maiden Metallica Black Veil Brides Three Days Grace Rammstein si Nightwishbig hug pace!

| Aiicha a răspuns:

Simple Plan :X sunt deja 5ani de cand ii ascult si nu m-am saturat de ei.

| freehugs a răspuns:

Holograf
Evanescence
Black Eyed Peas

| BlackScribble a răspuns:

Ahh.majoritatea au scris mai multe trepe dar eu voi scrie una pe care as asculta`o mereu!
Sincera sa fiu, ai scrius,, la orice ora``.Eu de obicei stau pana pe la 3 noaptea si atunci chiar nu imi arde de screamo oh go on
Toata ziua si toata noaptea as fi in stare sa ascult Metallica! Chiar daca e o trupa veche, e cea mai linistita sa zic asarolling on the floor
Deci.pentru mine la 3 noaptea e cel mai bine sa ascult Metallica happy love struck

| Lace a răspuns:

Bullet for my Valentine.

| Cristina_6330 a răspuns:

Codu Penal

| loveiseverything a răspuns:

Placebo!

| onutzzza_4464 a răspuns:

Blak veil brides black veil brides black veil brides si tokio hotel happy

| DieForDeathCore a răspuns:

Children Of Bodom :X

| Element25 a răspuns:

Dintre toate trupele mele preferate Black Veil Brides le intrece pe toate:d

| poppies a răspuns:

Pink Floyd