| Danut4 a întrebat:

Care este trupa voastra preferata de rock? A mea este Disturbed.

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iris din Romania. Din afara Queen.

| AvalohAlyn a răspuns:

Green Day.Ador rockul cantat de ei.

| viatadecacatt a răspuns:

Cica Play Ajrolling on the floor

Three days grace.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Hm... Coma. Nu ştiu cum de am stat să mă gândesc. Sunt români, sunt din Bucureşti, au două albume scoase şi am avut ocazia să-i cunosc. Îi apreciez foarte mult pentru că lucrează şi au o viaţă normală şi şi-au făcut singuri ultimul album şi dvd-ul şi multe altele pentru a nu-şi schimba stilul. În afară de primul album al lor care nu se mai găseşte pe piaţă am tot ce au scos.

| VladyCristian a răspuns:

Linkin Park

| User a răspuns:

Play as laughing

| moodyblues a răspuns:

Slayer

| Jonsdottir a răspuns:

Uff, dar imi plac mai multe, nu pot sa aleg straight face
Marilyn Manson
Evanescence
Nightwish
Paramore
Rammstein
Brokencyde
Muse
Green Day
Linkin Park
Cinema Bizarre
U2
AC/DC
Death Crab For Cutie
Three Days Grace
Iris
Vita de vie

| Klara a răspuns:

System of a down

| Majj a răspuns:

Megadeth

| dragalasica a răspuns:

Eu personal nu stiu cine sunt disturbed insa mie imi plac cei de la tokio hotel deoarece sunt foarte tariiiiii.

| readysetnein a răspuns:

Disturbed sunt trupa mea preferata.

| readysetnein a răspuns:

Disturbed sunt trupa mea preferata

Răspuns utilizator avertizat
| Lalala a răspuns:

Si mie imi place mult disturbed si mai e misto Korn si Marilyn Mansonwinking

| Lalala a răspuns:

Si a mea tot disturbed... daca vrei baga id meuwinking elfdebuzunar129

| AlecSSyA a răspuns:

Pai imi plac mai multe, o sa scriu doar cateva dintre ele:
Evanescence
Nightwish
Alternosfera
Tokio Hotel
Three days grace
Green Day
Linkin Park
Cinema Bizarre
Bon Jovi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt patriot si iubesc Romania, nu pot sa spun decat: IRIS... Nu ca este trupa mea preferata, ci de suflet, mereu in inima mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

disturbed bullet for my valentine ac/dc aerosmith metalica nirvana slipknot system of a down paramore slayer saliva pantera avenged sevenfold drowing pool three days grace truda vita de vie vama veche gun's rosses green day breaking benjamin ...sunt multe. ma rog astea le ascult cel mai des.

| Doigetar a răspuns:

Paramore :X

| sabin_5111 a răspuns:

Bon Jovi