| MIDnightMoon a întrebat:

Care mai ascultă Nightwish? e.e Ce credeţi că se va întâmpla cu Anette Olzon?

Răspuns Câştigător
| MaskOfSanity a răspuns:

Probabil se va implica într-un alt proiect gen Nightwish, sau va face ceva pe cont propriu. Sunt curioasă ce poate Floor Jansen, noua lor solistă. Rămâne de văzut cum vor evolua lucrurile.

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Hmm. Îmi surâde ideea că Floor Jansen colaborează cu trupa. Este mult mai bună decât Anette.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu tot zic că Nightwish ar suna mult mai bine dacă solistul principal ar fi bărbat...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pot schimba 100 de soliste! Ca Tarja nu va fi niciuna happy

| zăGhost a răspuns:

Who cares?!
Tot ce pot sa spun e ca ma bucur c-a plecat. Sunt convinsa ca cineva mai nepotrivit decat ea nu are cum sa ajunga solista.

| KristalPop a răspuns:

Habar n-am ce se va întâmpla cu Anette Olzon, dar sper ca în viitorul apropiat să nu mai existe în Nightwish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...niciuna nu o sa fie ca Tarja Turunen.