| JeSa a răspuns:

Oh, super, merci...tongue, placutehappy...

| Bishop a răspuns:

Te spun Ralucai rolling on the floor

| Flav a răspuns:

@lora - vin eu cu ultima melodie. Ti-as dedica-o, dar agit Madridul.;))
http://www.youtube.com/watch?v=8vnaWlvxucI
Somn usor, urmeaza o zi grea, beah.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Super melodii. Mersi!

| moodyblues a răspuns:

Merge merge! mai ales pentru 02:13 noaptea

lolita
| lolita a răspuns:

Cam multa lume treaza la ora asta. nici eu nu am somn cu toate ca toata ziua am fost de shopping, ce obositor...laughing hai noroc baietilor!

lolita
| lolita a răspuns:

Bro sunt curiosa sa vad cum urmaresti tu filmul, cu un ochi in televizor si unul in calculator... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, ma uitam la tv. Un film plicticos, s-o dam pe muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine la fel ehappy
E m-am suparat si mi-am mai pus un paharel de "uischi"... puii mei, maine-s liberlaughingsau azilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Whisky? Pai abia acum spui, stai asa, hai sa ciocanim un pahar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lora-Sandra, prima mea iubirehappy
@Bro-hai norochappydin capitala-n capitalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa inteleg ca nu mai vrea nimeni sa bea cu minesadsau sa asculte muzica...rusinica sa va fiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criticule, pai parca erai DJ-ul serii, fa-ti datoria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lora-jucam poker:))pfff ce-mi place cand castig:))
http://www.youtube.com/watch?v=M5rzLS8d8Ck&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Wixz_r7v51E (Extraordinara)
http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c&feature=related
La ultima melodie voia sa zica ca...Eu sunt campionul:P:P:P:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bro-Dj-ul mai bea mai doarme, mai posteaza pe TPU...are treaba multalaughing
aaa sa nu uit ce e mai important...se mai uita si la tom & jerrylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vad ca te-a prins pokeru ala ca prima piesa ai mai postat-o o data, eh.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh, asta era Criticule, pai esti ocupat rau. Pe de alta parte si eu sint tare ocupat, beau de sting, ma uit la un film, ascult muzica si mai dau si pe site. Pff, ce ocupat sint si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am sa va las cu o melodie care mie-mi place foarte mult:)
http://www.youtube.com/watch?v=8KhUC-SISjM
Auditie placuta si o seara placuta in continuare:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolita, noroc si tie, ca voiam sa ma bag la culcarica da a inceput alt film. Asa ca ma uit si la asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolita, stai sa te surprind. Am asa. Televizorul lipit de peretele din fata, apoi masa de calculator cu cele doua calculatoare si fiecare cu cite doua monitoare. Tv tuner pe unul din calculatoare la care pe un monitor mai vad un post tv si pe celalat rulez o aplicatie. Pe celalalt calculator un monitor cu un browser si celalat cu ferestrele de mess. In background merge si winamp-ul, ca ascult si muzica. Fa si tu ca mine daca poti laughing tongue