| ValyComan a întrebat:

Care manelist are vocea cea mai frumoasă?
Mie mi se pare că Ticy

6 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Parizer,Salam,Cârnat şi toate alimentele înrudite.

| Vokii a răspuns:

Niciun manelist/cocalar. cum vrei sa-i spui tu! straight face Si are dreptate si AcelasiEu3. ^__^

Răspuns utilizator avertizat
| Lauria a răspuns:

Niciunul,toţi behăie nişte prostii.

| AcelasiEu3 a răspuns:

Manelisti, pe latoate colturile, huuuu.
Si ca sa-ti raspund la intrebare (mata are voce buna)

| ValyComan explică (pentru AcelasiEu3):

Oricum știam că așa reacționați. Nu-mi spuneți că voi sunteți din categoria celor care nu ascultă manele. Și în primul rând să ajungeți voi precum ei, apoi să mai comentați. Dacă voi la o petrecere ascultați rock, pop și alte chestii...e bine. Oricum majoritatea oamenilor din România ascultă manele. Nu contează părerea unor retardați