| Mike66Danger a întrebat:

Care melodie credeti ca ar putea caracteriza o persoana gen: geniu, ii plac computerele, este in voga, foarte popular, care are simtul umorului si rade cam de 3 triliarde de ori pe zi? Dar unei persoana energica, desteapta, isteata si optimista? Ofer

Răspuns Câştigător
| caravaggio a răspuns:

Sincer, aceasta intrebare este cam puerila. Fiecare trebuie sa asculte ce ii place pentru a putea sa isi defineasca personalitatea, nu ce este in voga

4 răspunsuri:
| ceco a răspuns:

Uite melodia care ar caracteriza primul gen de persoana http://www.youtube.com/watch?v=104P7fKE5TY :))