| HaHaHaProductionRO a întrebat:

Care melodii urmeaza dupa Gagnam Style?(urmatoarele cele mai vizionate)

8 răspunsuri:
| Decrepit a răspuns:

N-ai specificat unde.In Top100 de pe YouTube, in Billboard, in numarul de vizualizari totale de pe YouTube? Imediat dupa coreean e cea mai de succes melodie a unui "artist" al carui nume mi-am promis ca nu il voi pronunta; e ca si cum ai da mai departe un virus, in timp de zambesti satisfacut.Stii la cine ma refer.

| Bisea_Nicoleta_1996 a răspuns:

Asta este cea mai populara melodie......deci este in top 1

| ceausescu1995 a răspuns:

Aia de Justin Beiber- Baby parca thinking

| TheAlinutzu9779 a răspuns:

Acesta este un top YouTube al vizionarilor!

1.PSY - GANGNAM STYLE
2.Rihanna - Diamonds
3.PSY (ft. HYUNA) 오빤 딱 내 스타일
4. Taylor Swift - I Knew You Were Trouble
5.will.i.am - Scream & Shout ft. Britney Spears
6. Girls' Generation 소녀시대_I GOT A BOY_Dance Teaser

Funda!

| TheStory a răspuns:

Urmatorea e ( nu-mi vine sa cred ca spun asta ) Justin Beiber - Baby
Eminem feat rihanna - Love the way you lie.
Gotye feat Kimbra - Somebody i used know
Eminem - Not Afraid

| ImperfectlyPerfect a răspuns:

Justin Beiber - Baby
Jennifer Lopez-On the floor
Eminem-Love the way you lie
LMFAO-Party Rock Anthem
... Funda? happy

| Iяiηα a răspuns:

Dupa Gangnam Style, cu vreo 700 mil.(cel putin cand m-am uitat eu ultima data) era Justin Bieber cu mel.Baby(care oricum avea mai mult de jumatate dislikeuri).Mai incolo nu mai stiu