| Anonim_5535 a întrebat:

Care poate sa imi zica melodia aia eu nu stiu cum ii cheama dar ma rog de pe Disney...
(Hanna Montana) Cand canta prietenul lor iar Miley nu are semnal la telefon daca intelegeti... si amandoi dupa asteapta sa vada daca au fost Castigatori si se uita la telefon si chesti din astea...
Uare e si pe net melodia? sau videoclip-ul?
Va rog dati-mi un link de unde sa o iau sau sa o vad.../ascult...

Răspuns Câştigător
| Locaa a răspuns:

Let's make this last forever

5 răspunsuri:
| Magic a răspuns:

Mitchel Musso-Let's make this last forever
(am eu melodia):*
daca vrei lasa-mi un msg cu id taubig grin

Răspuns utilizator avertizat
| alexcyrus a răspuns:

Mitchel musso -lets make this last 4ever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Let's make this last forever

| ilinca_4925 a răspuns:

Nu crede pe nimeni! Cel mai sigur e sa dai pe YouTube la Mitchel Musso/Oliver Oeken din Hannah Montana! Eu am dat pe el si mi-a dat raspunsulbig grina!