| TheTiger a întrebat:

Care s-a uitat la prima semifinala la romanii au talent pana la final? Stiti cumva acolo cand s-a terminat, au cantat unii, cu masti, de ex mihai petre zicea o data : Deci aceasta coregrafie proasta, sau mai zicea: Sunt cel mai tare am piept bengos, sau ceva asemanator, oricum e tare laughing. Nu stiti unde pot sa o ascult? pe siteul de la romanii au talent nu am vazut, dar imi poate da cineva un link? big grin plzz DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| KissByKiss a răspuns:

Baletul Edy Stancu:)

http://www.protv.ro/......ascut.html

2 răspunsuri:
| LaySsa27 a răspuns:

Baletul-Edi Stancu
Melodia de la "Sunt cel mai tare am piept bengos" este Cassa Loco-Fat-frumos