| Neah a întrebat:

Care stie trupe faine de rock lent? Sau punk (:

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie de rock lent dupa parerea mea este Breaking Benjamin - Dear Agony. Ascult-o si nu vei mai fi niciodata la fel. Vei vedea laughing

| Sixx a răspuns:

Te doare sa o intrebi pe experta mah? mai incearca 30 seconds to mars, beesech... 3 days grace...intreba-ma la scl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toate trupele au melodii lente.Nu sunt trupe anume care canta doar melodii lente. Dar poti incerca Luna amara sau Goo goo dolls.Cam asta imi vine in cap acum.

| DeeDee_6345 a răspuns:

Trooper, Tiarra, Alternosfera.laughing incearca Nightwish...happy

kiss