| Elliii_4403 a întrebat:

Care stiti melodii la fel ca Vescan- Intr`o alta viataa. Nane- Mi. e dor, si etc. Plz... [Fundaa].

5 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Vescan-ultima ploaie
Dj project ft Giulia-mi-e dor de noi

| FoarteLetargic a răspuns:

Nimeni Altu`-Asa raman
Nimeni Altu`-Picatura
Ad Literam feat. Carbon-Dara de sange
Cabron-N.ai fost acolo sa ma stii
Cheloo-Inoata sau mori
Guess Who-E plictiseala
Raku si Ombladon-Cautand
Sisu-Stare de spirit
Funda?happy

| Dobitoc a răspuns:

Asculta melodiile lui vescan, toate sunt frumoase.

| krys1616 a răspuns:

Teasta-ultimul cuvant, Mecena-catre ea, Evanescence-Missing, Evanescence-My immortal, Delirium-fallen, 4tune-miss you, Nane-prea tarziu, Marco ft Anna si Pablo-asa a fost odata, green day-21 guns, Dudah ft chriss-sentimente, Dudah ft Tazy-ce a fost, Tazy-te caut, Tazy-sfarsit, Chriss-fara ea nu pot, Chriss-ai ramas, Teasta ft Ada-minti murdare facute praf, Smiley ft ady-cuvinte, Praf in ochi-1000de ganduri...,Arssura ft Adela-diferiti(prea smeq),Arssura-ultimele cuvinte, Assu ft JustUs-n`ai fi vrut, Avril lavigne-when youre gone,Avril Lavigne-Innocence, Blaxy girls-tu, Bullet-a fost odata, Cosy- Doar eu si cu tine,Expresiv Acustic-Ganduri Spuse, DaOne - Cat de mult raneste dragostea ft. Ewa, JustUs -_ One Life One Love,JustUs_-_Cand_aveam_probleme(prea adv),kdy_Doze_Nu_pot_sa_uit,LILI SANDU - APROAPE DE TINE slow, Lu-K feat. da Cruz & Alina - O parte din inima mea, PlauzibiL - Despartiti dar impreuna, Razzu - Inca il mai iubesti, Refflex - Sperante, Secondhand Serenade - Fall For You, Secondhand Serenade - It's Not Over...Etc.mai stiu multe Funda? big grin

| krys1616 a răspuns:

Teasta-ultimul cuvant
Mecena-catre ea
Evanescence-Missing
Evanescence-My immortal
Delirium-fallen
4tune-miss you
Nane-prea tarziu
Marco ft Anna si Pablo-asa a fost odata
green day-21 guns
Dudah ft chriss-sentimente
Dudah ft Tazy-ce a fost
Tazy-te caut
Tazy-sfarsit
Chriss-fara ea nu pot
Chriss-ai ramas
Teasta ft Ada-minti murdare facute praf
Smiley ft ady-cuvinte
Praf in ochi-1000de ganduri...
Arssura ft Adela-diferiti(prea smeq)
Arssura-ultimele cuvinte
Assu ft JustUs-n`ai fi vrut
Avril lavigne-when youre gone
Avril Lavigne-Innocence
Blaxy girls-tu
Bullet-a fost odata
Cosy- Doar eu si cu tine
Expresiv Acustic-Ganduri Spuse
DaOne - Cat de mult raneste dragostea ft. Ewa
JustUs -_ One Life One Love
JustUs_-_Cand_aveam_probleme(prea adv)
kdy_Doze_Nu_pot_sa_uit
LILI SANDU - APROAPE DE TINE slow
Lu-K feat. da Cruz & Alina - O parte din inima mea
PlauzibiL - Despartiti dar impreuna
Razzu - Inca il mai iubesti
Refflex - Sperante
Secondhand Serenade - Fall For You
Secondhand Serenade - It's Not Over