| spiridus25 a întrebat:

Care sunt cantaretii preferati? Dar formatiile preferate?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Burzum,Metallica,Pantera,Dark throne,Meshuggah,Slayer,Ophis,Svart, Death, Cannibal Corpse, Gorgoroth, Parazitii s.a.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Beyonce, Rihanna, Brandon Flowers, Antonia, Alina Eremia, Andreea Balan, Jon Bon Jovi, Joey Tempest, James Hetfield.

Trupe: Metallica, Scorpions, Europe, Bon Jovi, The Killers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem
Cedry2k
Bitză
Cheloo

CTC
Haarp cord
specii
paraziții
Imagine dragons
skillet
Thousand Foot Krutch

| Green66 a răspuns:

DMX, Eminem, Ice Cube, Dr. Dre, B-Real, Nas, Rakim, Raku, Cheloo, Ombladon, Nimeni Altu'.

Gang Starr, Cypress Hill, Wu-Tang, Public Enemy, Run DMC, Paraziții, Iris, Cargo, Pantera, Metallica...

| Neberius13 a răspuns:

Cântăreți: Jari Maenpaa, Varg Vikernes, Fenriz (destul de evident), George Kollias, Maria Callas, Pavarotti, Placido Domingo
Acuma să trecem la trupe: Wintersun, Burzum, Darkthrone, Nile, Necrophagist, Caladan Brood, Haggard, Therion, Iron Maiden

| Snitel03 a răspuns:

Formatii: Nirvana,AC/DC,Linkin Park, Queen, Pink Floyd
Cantareti:Kurt Cobain, Freddie Mercury, Brian Johnson

| elena8952 a răspuns:

1)faydee
claydee
alex mica
dony
andra
eminem
inna
pitbull
jason derulo
50 cent
smiley
alex velea...

2)one direction
5 seconds of summer
boys and noise.