| BadAngel3 a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri favoriti? Ai mei sunt Rihanna si Adele.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Beyonce, John Bongiovi (trupa Bon Jovi), Rihanna, Brandon Flowers (trupa The Killers), Joey Tempest (trupa Europe), Skylar Grey, Christina Aguilera, Antonia si mai sunt dar nu-mi vin in minte acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mulți căntăreți preferați, dar principalii
Rihanna/Lana del Rey /Lady Gaga/Ed Sheeran/Jaymes Young/Adele/ Katy Perry /Eminem / James Bay / Gotye / Hozier/ Sam Smith.

| Jimtheghost a răspuns:

Gerard Way, James Hersey, Matthew Healy, Kellin Quinn si Tyler Joseph (ultimii 3 sunt parte a unor trupe).

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Justin Bieber, Iglesias, Akcent, 3SE, Inna,

| iloveteenwolf a răspuns:

Beyonce,Lana del rey,rihanna,enrique iglesias,the weeknd,halsey,ed sheeran, delia, carlas dream, nick jonas chris brown, arctic monkeys...