| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Care sunt cei mai buni cantareti de hip-hop din romania dupa voi? FUNDA

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Nici unu

| Pyuric a răspuns:

Guess Who, Spike, Maximilian, Grasu XXL, Raku, Cedry2k, Doc, Deliric, Bitza, Praetor, Skizzo Skillz, Sisu, Pacha Man, Cabron, CIA, Camuflaj, Baxter...

| crissh a răspuns:

Vescan,Bita, el nino, zeno, maximilian, bibanu, carbon, teasta.
Mai sunt si altii.
Sper ca te-am ajutat.

| jomolino a răspuns:

Dintre toti ati uitat sa-i numiti si pe regii hip-hopului romanesc, adica BUG Mafia( Tataee / Uzzi / Caddillac).

| BoSs_Seby_1999 a răspuns:

Nane bitza parazitii BUG mafia specii daca sunteti cocalari ascultati voi guess who

| BoSs_Seby_1999 a răspuns:

Nane SPECII BUG MAFIA Parazitii Bitza