| Danut4 a întrebat:

Care sunt cei mai noi cantareti/cantarete care canta rap, pop, raggae, techno?

6 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Raggaeton:
Daddy Yankee...Don Omar... habar nu am! sunt multi pretendenti big grin

| www a răspuns:

DaniBuBu, reggae si reggaeton nu e tot una, intr-adevar reggaetonul se trage din reggae dar reggae e reggae si reggaeton e reggaeton.

Cei mai noilaughing? Nu stiu dar recomand: The ethiopians, Midnite, Rebelution, Black Uhuru, Patrice etc.

| juniper a răspuns:

Doar pop stiu: Miley Cyrus.

| Dragoselgwns a răspuns:

Rap inainte sa se lanseze Soulja boy eu deja il ascultam imi place cum canta si mori fetele din america dupa cred ca la-ti vazut si-n reclama yahoo -pepsi eu zic ca e tanar si o sa aiba succes Soulja boy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, juniper! Miley Cyrus nu e noua. Ea este cantareata din 2005. Cauta si tu pe Youtube si scrie acolo,, new pot/rap/ragge. techno''.

| razvan_3457 a răspuns:

Sunt f multi. insa ce e nou nu e neaparat si tare. din contra sad pentru rap iti recomand albumele din 90 happy sunt cele mai tari... sau artistii din perioada aia care inca scot albume. d ex: NaS, Mobb Deep, A Tribe Called Quest, Wu Tang-Clan, Jeru The Damaja, Mos Def, Common, Talib Kweli, Guru, Jay-Z etc au f multe albume si nu o sa mai vrei nimic nou.garantathappy... pop nu asculthappy ...raggae iti recomand Jimmy Cliff, Sister Nancy, Stephen Marley, Distant Relatives... Bob Marley logic. techno : 2000 and one, Argy, Emmanuel, Guy Gerber, Luciano, Kenny Larkin, Loco Dice, Livio&Roby, Steve Laawler, Magda etc. fa ti cont pe myspace in caz ca nu ai... si gasesti acolo. te cauta eihappy