| Sayachan a întrebat:

Care sunt dupa parerea voastra cele mai tari formatii de k pop?

5 răspunsuri:
| DeeaSakura a răspuns:

Super Junior, Big Bang, Girls Generation si 2NE1winking

| Narcissa a răspuns:

Mie imi place ff mult One Direction, Big Time Rush, nici The Wanted nu sunt tocmai rai. Simple plan si nu stiu. Sunt multe dar in acest moment nu mi le amintesc pe toatehappy Tie care iti plac happy?

| LoveItachi4Ever a răspuns (pentru Narcissa):

laughing) LOL astea sunt k-pop?laughing))rolling on the floor))

| simina36 a răspuns:

Super Junior, 2NE1, BIGBANG, SHINee

| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Toate formatiile de k-pop sunt minunate, dar daca ar fi sa ne luam dupa numarul de fani pe care il au si premiile castigate, cred ca ar fi:
Super Junior, BigBang, SHINee, TVXQ/JYJ, 2NE1, SNSD, Wonder Girls, Kara.
Debutante anul acesta: EXO, B.A.P si NU'EST. Au prins la public si deja au o gramada de sustinatori. happy
Iar cantareti solo: BoA, Bi Rain si Jay Park. ^^