| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt melodiile lansate de Ronan Parke? Ma refer cele care sunt ale lui.

3 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Astea sunt:

"A Thousand Miles"

"We Are Shooting Stars"

"Not Alone This Christmas"

aste sunt cele single!

| 0Lora0 a răspuns:

Melodiile lui sunt :,, A thousand miles,, we are shooting stars,, si Not Alone This Christmas ft. Luciel Johns,,.

| 0Lora0 a răspuns:

Melodiile lui sunt :,, A thousand miles,, we are shooting stars,, si Not Alone This Christmas ft. Luciel Johns,,. acestea sunt cu videoclip, iar cele fara videoclip sunt Rainbow Connection,, si,, Stronger Than I Am,,