| irina41099 a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate de dragoste? Cea mai frumoasa FUND! Va rog fara Bon Jovi si Aerosmith.Ms

Răspuns Câştigător
| Cheers a răspuns:

Plumb - Cut
Taylor Swift - Back to december
Avril Lavigna - When you're gone
Evanescene - My immortal
Demi Lovato - Skyscraper
funda? happy big grin

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Are you gonna deny the savior, in front of your eyes?batting eyelashes

@7h30:Ciudat,dar si la mine, de vreo luna(de cand recunosc umil, am auzit prima data melodia) The Night se numara printre favoritele mele.Are versuri prea geniale si profunde pentru lumea noastra.

irinuca, sa inteleg ca nu-ti plac Bon Jovi si Aerosmith.Bun, mori.Iti doresc sa fii sacrificata la Mesa Neagra si rastignita in biserica.Trupele astea doua sunt inegalabile,si vor trece ani buni pana cand va mai iesi ceva atat de bun ca Aerosmith din lumea asta.

Si,ca sa te stresez, mai cu spor, iti fac un top 5:
5.Nirvana-The Man Who Sold The World
4. Disturbed-The Night(tongue)
3.Rammstein-Donaukinder
2.Metallica-Creeping Death
1.Sepultura-Arise

| TeoPT a răspuns:

"Va rog fara Bon Jovi si Aerosmith" - "vha rogh fr00mosh sha p00netzi doar mel faine cu ina sh puia fiindca eoh s00nth m00lth pr3a p1tz1 ca sa asklt idiotzen11l3 al3ah de rok@r1 s@7@n1sth1"

Melodia mea preferată este Disturbed - The Night.
"Are you gonna remain a slave for the rest of your life?"

| Bailey a răspuns:

Akcent feat Alexa - Lacrimi
Chriss JustUs - Ca sa uit de noi
Chriss feat Allexandra - Poezie despre
Smiley feat Adi - Cuvinte
Adi Cristescu - Nori de iubire
Andra - colt de suflet
3 Sud Est - Alaturi de ingeri
3 Sud Est - Vreau sa te uit
Crazy wins - spune-mi adio
3 sud est - vorbe care dor
Bambi - doi ochii caprui
Simona Nae si Cristi Nistor - Coji de portocala
Anne`s - Atat de greu
Dudah Chriss - Sentimente
Ador melodiile astea asculta-le si tu ca sunt superbe. Funda? :*

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Deci inteleg ca daca zicem cea mai frum melodie primim un fund.Deasta sunt asa multe raspunsuri aa?

| CarlaElena a răspuns:

Eminem - Space Bound

| AdaAndreeaAda a răspuns:

Your call-Secondhand serenadehand

| biancutza99 a răspuns:

Bullet-abravia si chris ft. teasta-fara ea nu pot si alex velea ft. connect-r-dragoste la prima vedere si alex velea ft. connect-r-daca dragostea dispare fundita... fundita...

| ucatati a răspuns:

Am una - madalina manole - suflet gol...ascult-o,o sa lacrimezi