| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate de la Bon Jovi si Nickelback?

5 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Bon Jovi - It's my life
- Bed of roses
- Livin on a prayer

| Delicacy a răspuns:

De la Nickelback îmi place "Gotta be somebody", "Figured you out"şi "Rockstar", iar de la Bon Jovi prefer Bed of roses.

| sellenaD a răspuns:

Nickelback - How You Remind Me;
Bon Jovi - Have a nice day; Thank You For Loving Me; It's my life;

| Shmoopy a răspuns:

"All about lovin' you" (la care si videoclipul e sweet) si "I'll be there for you".
De la Nickelback cred ca "If today was your last day"... si "How you remind me"