| Dianna_8523 a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate momentan? big grin Ati ascultat noua melodie a Rihannei-Goodbye? Este superba!

6 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Leona lewis- I got you:X:X imi place foarte mult:X

da am asc rihannabig grin melodia asta e in stilul care a consacrat-obig grin e frumoasahappy

| troy a răspuns:

Inna - Left right
Jason Derulo - Whatcha say
Selena Gomez and The Scene - Naturally
Ana Maria Ferentz - She-s not over you

| Alice_6278 a răspuns:

Melodia mea preferta momentan este Evanescence_My Immortal.inca n-am askultat piesa noua a Rihannei dar o voi asculta kurind. vreau sa mentzionez ca orice melodie de Rihannei Este Super!:*

| HappyPills a răspuns:

Rihanna-rude boy

| Irina_5161 a răspuns:

Am ascultat-o si ai dreptate. E superba! momentan pot spune ca imi place mult mariah carey(touch my body, without you s. a.)... pupici :d