| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt trupele voastre preferate \m/?

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Queen, Linkin Park, Three Days Grace si mai multe, dar preferata mea este Evanescence.Ale tale?

| anonim_4396 explică (pentru CautNume):

Pai eu inca sunt in cautare. Dar pana acum sunt Metallica si Evanescence. Dar mai sunt si Versailles, Moi Dix Mois si Skillet, dar am cam inceput sa ma indepartez de ei 3

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Top 5 momentan :
Caliban,
As I Lay Dying,
In This Moment,
Three Days Grace,
Alesana.

| thegatekeeper a răspuns:

Children of Bodom, Megadeth, Guns n' Roses, Motley Crue, Nirvana, Iron Maiden, Korpiklaani, Slayer, AC/DC. Astea sunt cele pe care le ascult cel mai des.

| SHINeeTaemin a răspuns:

SHINee
SNSD
Super Junior
Beast
Teen Top
T-ara
Kara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parazitii,B.U.G. Mafia si Camuflaj.

| IndiferentXD a răspuns:

Parazitii; x

| Indestructible a răspuns:

30 Seconds to Mars este trupa mea preferata. De asemenea, mai ascult si The Fray, Nirvana, Evanescence si Green Day.

| 2NE1cl a răspuns:

Big Bang
2NE1
NU'EST
MBLAQ
B1A4
SS501

| Bibixz a răspuns:

Maroon 5, Paramore, One replubic, Coldplay.

| SlashGashTerrorCrew a răspuns:

Am multe...dar astea imi plac cel mai mult:

Black Veil Brides
Blood On The Dance Floor
Bon Jovi
Brokencyde
Escape The Fate
Eyes Set To Kill
Guns N Roses
My Chemical Romance
Paramore
Simple Plan
Tokio Hotel
Vampires Everywhere

Astea sunt...dar cel mai mult imi place Black Veil Brides si Blood On The Dance Floor love struck