| Iubesc Limonada a întrebat:

Care sunt trupele voastre preferate?

21 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Akcent, Simplu si 3Sud Est. Le ador de mic copil si mereu imi vor placea aceste trupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore
Linkin Park
Vita de vie
Vama veche

| brunetzica_9227 a răspuns:

Animalx

| Elena1234456 a răspuns:

Black Eye Peace love struck
Pussycat Dolls

| Malvina24 a răspuns:

RBD era trupa mea favorita, din pacate s-a desfiintat la fel ca multe altele de succes!

| CudiDaKid a răspuns:

Camuflaj love struck Deepcentral love struck

| Nu conteaza a răspuns:

Paramore, bep, pcd[sad], danity kane, jls thinking ale tale?

| tibiXpire a răspuns:

Linkin Park si atat

| cata_5027 a răspuns:

Eu ascult hip-hopbig grin si nu stiu la ce gen te referi tu dar ca sa iti raspund la intrebare... prefer C. I. A. ( Craiova Independent Artist) ca trupa de hip-hop... ca din alte genuri nu am preferati!

| PiCcaCciu a răspuns:

Black eye peace :X:X:X Pussycat dolls :X Depecentral :X :* Simplu...:]

| viatadecacatt a răspuns:

Guess Who
Deepside Deejays
Dj project
Fly project

| roxitm a răspuns:

Dj Project, Akcent, Deepcentral, Simplu, Black eye peace...

| NICUnoscut a răspuns:

Moonspell, Slipknot, Altar, Linkin Park, Papa Roach, Manowar, Dimmu Borgir si ar mai fi inca multe altele, orice e rock oricumbig grin

| adina_4262 a răspuns:

Psycho Realm, e singura trupa de la care imi place aproape tot ce au scos.

| Eu_3088 a răspuns:

B. u. g. Mafia
Parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camuflaj, guess who, bug mafia.

| LuS[z] a răspuns:

Play&win B. E. P Simplu Linkin Park
Deepcentral Fly Project Montuga

| orlando_7324 a răspuns:

Deepcentral, Play & win.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio hotel