| DD_4997 a întrebat:

Care ti se pare cea mai naspa piesa din 2010? funda la cea mai naspalaughing

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Yolanda Be Cool - We No Speak Americano scuze pentru fani.big grin

7 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Alexandra Stan-Lollipop

Imi cer scuze pentru cei care sunt fani Alxandra, dar este cea mai oribila melodie din anul trecut

| Mary24 a răspuns:

Alea de la puya, grasu xxl, alex velea etclaughing

| Agapimu a răspuns:

Pai...Sincera, pentru mine cele mai naspa erau manelele si populara.Macar celelalte is mai fainesmug

| cristianorudi7 a răspuns:

Eminem ft rihanna - love the way you lie(si prima si a doua, una mai naspa ca alta)

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Mie, cea mai naspa melodie mi se pare asta: Yolanda Be Cool - We No Speak Americano.[ http://www.youtube.com/watch?v=h3S4dBk4E1g ]. Tie care ti se pare cea mai naspa? Pa-pa:*.

| mimpyan a răspuns:

Cam tot ce se aude pe radio.