| lifeislife a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos cantaret de rock?big grin

14 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Pai imi place de solistul de la maroon 5 care nu stiu sigur ce cantarolling on the floor
de Jon Bon Jovi
si de Axl Rose cand era tanar =p~

| Matt_1772 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat, cel mai frumos cantaret de rock este Billie Joe Armstrong.

| Andra0037 a răspuns:

Joe jonas

| DakotaRoyse a răspuns:

Aş putea zice că Axl Rose era frumuşel. Sau Sebastian Bach thinking bine, asta între cei vechi big grin
Între cei noi aş putea să fac o listă lungă rău de tot, dar majoritatea sunt din trupe metal tongue

| lifeislife explică:

Joe jonas nu canta rockstraight face

| GeoXD a răspuns:

Adam Gontier din 3DG
sau Jared Leto din 30 seconds to mars
sau Brendon Urie din Panic! at the disco thinking
hehe, si mai adaug pe cineva; John Mayer.arata foarte bine pentru varsta lui smug

| lifeislife explică:

Mie mi se pare dragut adam gontier si jade puget din afi -e chitarist dar tot dragut ramane love struck(mai ales freza lui o adooooor)big grin

| Allyţu a răspuns:

Pai mie imi place rock-ul in japoneza:X:X:X:X
One ok rock
Imi place de Taka :X:X:X kana ff frumoss :X:X:X

| kris666 a răspuns:

Mie imi place James Michael (sixx am), NIKKI SIXX, Axl Rose(cand era tanarbig grin), Dj Ashba...sunt mai multi, iti fac o lista?smug:Xlaughing

| NinaWoolf a răspuns:

OZZY! tongue

| Matt_1772 a răspuns:

Dar the best rock singer / guitar player ramane Slash!

| rockaholic a răspuns:

AXL ROSE CLAR dar cand era tanar
mai e si slash. drooling
aa da. si ville valo de la HIM.

| Miky a răspuns:

Mie imi place Bill de la tokio hotel

| ViseMaicăVise a răspuns:

Cantaret... pai Axl Rose, James Michael si Vince Neil :p
Daca intrau si basistii/chitaristii in calcul laughing ziceam lejer Nikki Sixx si DJ Ashba :p laughing