| BuMeRaNg a întrebat:

Carora le place Avril Lavigne? Dar Jonas Brothers?

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Imi plac mult Jonas Brothers love struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Avril are unele melodii frumoase... imi place uneori sa ascult tomorrow de la ea... De Jonas Brothers parca am auzit... dar nu sunt sigura, deci nu comentez.

| Alecsanndraa a răspuns:

Imi plac mult melodiile lui avril mai ales:innocence, nobodys home, complicated...hmm cat despre fratii jonas nuprea ma dau in vant desi am vreo 2 mel cu ei in pc big grin

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Imi place si avril si jonas brothers:X

| roksyk a răspuns:

Eu o ador pe Avril. nici Jonas-ii nu-s rai.winking

| dyav0litza a răspuns:

Nus rai

| Anonim_9586 a răspuns:

Jonas Brothers

| dianadiana a răspuns:

Hey hey you youuuuuuu o ador pe Avril big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avril lavigen este cantareata mea preferata.am toate melodiile ei; videoclipurile si pozele.dk va intere,, id meu ariel_ariel04

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pl mult jonas brothers ascult muzica lor in fircere zi cat despre Avril nu pot sa am o anumita parere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pl mult jonas brothers ascult muzica lor in fircere zi cat despre Avril nu pot sa am o anumita parere

| Sophie_3843 a răspuns:

Mie imi plac mai mult Jonas Brothers.Pa!

Gloriuta...