| adybitals a întrebat:

Cat costa revista Camp rock 2?

Răspuns Câştigător
| SunShine a răspuns:

8 lei am vazut reclama sau 7 lei si ceva cam asa... si eu vrau sa mi-a cumpar.
Fundahee hee?

8 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

15 lei

| Gicone a răspuns:

12, 99 lei pretul exact big grin Eu am luat-o! Iti da un GigaPoster revista si in CD gasesti 2 videoclipuri cu hiturile : "Nu as schimba nimic" si "It's On!".

| TeenageGirl a răspuns:

13 si ap e tare frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 lei(atat e la mine in oras) oricum maxim 16lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ati gasit revista ca eu o tot caut si la choscurile de ziare n-a auzit nimeni de easad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am revista cumparata de 3 luni.Nu cred ca o mai gasiti! Oricum costa 12, 99.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo i love joe