| sellyyy a întrebat:

Cat costa un bilet la concertul Miley Cyrus?

47 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-s stiu cat costa dar daca stiti anuntatima, va rooooog! ca de nu o sa vin la cincerte si o sa fac un dezastru gigant si o sa platiti bani de geaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am inscris la un concurs intitulat,, Fata lui tata,,. Acolo trebuie sa faci o poza cu tine si cu tatal tau. Daca esti fata poti face opoza cu tatal tau.Pe urma trebuie sa trimiti poza si apoi trebuie sa gasesti niste prieteni sa te voteze. Poza care are cele mai multe voturi castiga un concert la Miley Cyrus plus o intalnire fata in fata cu Miley Cyrus.Cand te duci tu si cu tatal tau la concert avionul va este platit de cineva.ATENTIE! Decat daca esti FATAsi TATA puteti merge.BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Sellyyy,
Un bilet la Miley CYrus ar costa de la 50 lei in sus, Stiu ca este scump dar merita.
Draga andrushkmaya si draga oonnyy<
Concertul se va tine in Bucuresti in toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai voi sunteti un pic dusi cu pluta voi inventati euro sau dolari care aproapenu exista pentru.ca m-am interesat cat costa un bilet hannah montana pe primul rand ar costa 80lei pe al doilea 50lei pe al treilea 30 lei pe restul tot asa iar pe ultimul rand 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt clau_ameriknu99 si cred ca ar costsa cam 1 milion jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

29$ crede-ma am fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

129 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as zice ca cam 5 milioane de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa mai zic a fost deja trezeste-te! dar daca vine in Romania biletul ar costacam 9999de lei.
mai bine iei pe DVD decat sa dai cam 9999de lei.si in plus DVD cosmta maxim 100lei.doar tot acelasi concert e.
deci vezi ce faci! Cosmin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama Lecu Ana Maria parerea mea este ca nu costa mai mult biletul Miley, decat un milion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de locul unde il iei poate sa fie 100 $ sau 250$

| dulcicandrea a răspuns:

Si mie imi place Hannah Montana, eu am fost la concertul ei, costa cam 5 milioane pentru mine nu e scump dar pentru alti ar putea fii...

| wangue a răspuns:

Nu stiu... Cred ca e foarte mult... Oricum, eu as putea da si 1.000 lei noi. Daca aflu, spun... happy

| stefania_7586 a răspuns:

Nu stiu exact dar daca vrei locuri in fata va costa super mult biletul

| irinutzadragutza88 a răspuns:

Nu stiu da vine anul asta in toamna

| catalint75 a răspuns:

Am 6 bilete la concert cat dai pe unu?