| iyaz a întrebat:

Cat de bine trebuie sa cant ca sa merg la un profesor de canto? sau nu prea conteaza cat de bine cant?

Răspuns Câştigător
| IryLoveShadow a răspuns:

Trebuie sa stii sa canti macar putin. Iti dau un sfat : Ia-o incetul cu incetul... Oricum nu trebuie sa stii sa canti perfect, dar trebuie sa ai putina ureche muzicala sau sa stii sa tii un ritm. De aceea se numeste profesor ca sa te invete nu? Succes :-d Funda? thinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai ureche muzicală mai bine nu te duci, dacă ai, o sa te dezvolți acolo pe plan muzical