| Alee_6805 a întrebat:

Cati ani are Diana Ross? Voi ce credeti a fost iubita lui Michael Jackson? Dar nu prea ar avea cum ca am inteles ca e mai mare decat el.Astept raspunurile voastre.

6 răspunsuri:
| zooooza a răspuns:

Intradevar, a fost o prietenie intre ei.Cat de stransa asta stiu doar ei.

Diana i-a zis lui Michael ca intre ei nu poate exista o relatie. Dar Michael a iubito.
Pe Youtube e un filmulet in care canta Diana si coboara de pe scena(Michael fiind in public, in randul din fata)si se duce in bratele lui Michael si incepe sa il mangaie, sa il imbratiseze, etc...
Ma rog... dar ea i-a fost o prietena adevarata.Cred ca Michael a avut incredere in ea din moment ce i-a lasat copiii in cazul in care(Doamne fereste) se intampla ceva cu doamna Katherin.
Diana are 66 de ani.

| Kagomitza a răspuns:

Se pare ca Mj a cerut-o de nevasta cand el avea 18 ani si ea 32. A fost doar o iubire adolescentina, iar el a spus ca a iubit-o dintotdeauna deoarece l-a invatat sa aprecieze mult arta, muzica si altele.

| F. a răspuns:

Diana Ernestine Earle Ross -n. 26 martie 1944
Si se pare ca era doar prietena apropiata cu MJ. a fost casatorita cu altcineva
bye >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D.R., nascuta la 26 mar. 1944 a fost iubita lui Ilie Nastase; in nici un caz nu s-ar fi uitat ea la maimutoiu' ala de MJ

| vodami92 a răspuns:

Nu stiu! nu cred! oricum avea o stransa legatura cu artistii! mai aparea in poza nu doar singura! mai erau fie michael jackson! fie sophia loren! fie cher! fie elton john! fie marvin gaye!

| redfghh a răspuns:

Are 66 acum