| Wøodenpints a întrebat:

Câţi dintre voi ştiau originalul la melodia asta? :))
E de prin anii '60, şi nu The black eyed peas au compus-o.

http://www.youtube.com/watch?v=-y3h9p_c5-M

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Legat de aceeaşi perioadă am fost pus şi eu o întrebare : care e piesa care a cunoscut cele mai multe reinterpretări de-a lungul anilor...
Era vorba de : http://www.youtube.com/watch?v=uagOWNwDfLI&feature=related

| anonim_4396 a răspuns (pentru Arthur):

Cea mai bună interpretare mi se pare cea făcută de " The Animals ". Cred că este şi cea mai populară.

| Arthur a răspuns (pentru anonim_4396):

Total de acord!

| LittleMønster a răspuns:

Ştiam melodia, de aia mi se părea suspect când am auzit aşa ceva la Black Eyed Peas, dar nu ştiam că aşa se numeşte.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiu melodia originală, dar nu ştiu cover-ul. Nu ascult The Black Eyed Peas.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ştiam asta, însă nişte unii care or să dea click pe link or să rămână destul de surprinşi.

| Raynn a răspuns:

Stiam melodia din Pulp Fiction, film din '94 deci mi-am dat seama ca nu black eyed peas au compus-o

| oAaaNaa a răspuns:

Pulp Fiction cred.