| yoNut_1686 a întrebat:

Caut animator (dj) pentru radio emisie pe internet! persoane serioase cu putina experienta varsta peste 14 ani... care sa ma ajute sa ridic o comunitate online!
Mentionez radio e in 2 genuri... Un radio de manele unul de dance!
Cei interesati sa imi trimita aici un mesaj privat sau sa intre pe site www.radioiguana.com sa se inregistreze si sa lase acolo privat...
Alte detalii la id de messenger yonut_yonut89.

1 răspuns:
| DeutzaMyky a răspuns:

As putea sa te ajut eu daca dai si ceva indrumari.am o amica, nu a facut practic radio online insa a colaborat mult la un radio online audio pe internet si viedo pe un post local