| geanina86 a întrebat:

"caut dj fata pentru un post de radio informatii pe id de mess- radiospacemusic"

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Intrebarea ta ar suna cam asa : Cine ar vrea sa fie dj (neaparat fata) la un post de radio?
Sau poate te intrebi cine ar pune asa o intrebare daca o pui intre ghilimele?

| geanina86 explică:

Roxi daca nu iti convine cum am scris nu citi...cine este interesat nu se uite cum este scris sau daca este pusa intrebarea intre ghilinele...pe cine intereseaza contacteaza nu comenteaza