| Linkus a întrebat:

Caut o melodie de vreo 2 saptamani si nu stiu ce sa mai fac sa o gasesc. Am auzit-o intr-o dimineata la cineva pe telefon si de atunci nu imi mai iese din cap. E vorba de o melodie cu ritm african ( se aud pe funal voci ca si cum ar fi un ritual al unui trib ) insa melodia nu are versuri, cred ca e house dar nu sunt sigur. Va rog ajutati-ma! Nu stiu unde sa mai caut!

3 răspunsuri:
| Olivia_Olive_1959 a răspuns:

Canta del piano?

| Linkus explică:

Nu.

| Linkus explică:

Am gasit singur pana la urma straight face bad karma ii zice