| sharky_9911 a întrebat:

Caut o melodie foarte veche! Acum vreo 18-19 ani tin minte ca parinti mereu puneau melodia asta si imi placea la nebunie. Canta un barbat si un baietel. Era despre tatal lui care murise in armata, si copilu ai explica la tata ca mama a adus pe al barbat in casa si ca e dor de el si mai multe, etc.Ca un fel de si cum copilu vorbea cu spiritu lu taicasu. Daca stie cineva despre ce melodie vorbesc PLEASEEE spuneti-mi si mie ca o caut de mult timp si inca nu am gasit-o.Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Andrei Robert a răspuns:

Posibil asta...http://www.youtube.com/watch?v=U9VWyLrJ4HY
:X:X
oricum mai cauta zorile din galati:D

5 răspunsuri:
| Andrei Robert a răspuns:

Nu ai pentru cehappy

| mary_1175 a răspuns:

Eu cred ca zici de zorile din galati de ce te-ai dus taticul meu

| LauraSpataru a răspuns:

E romaneasca sau straina? Ce gen?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh MY God! Multumesc foarte foarte foarte mult happy asta este... vai nu am mai auzito de ani si ani de zile. mersi mult!happy

| sharky_9911 explică:

Este romaneasca, si genu este. nu stiu cum sa zic... era mai lenta si mai trista asa. dupa cat imi aduc eu aminte... nu stiu ce sa zic happy